"Rajd z rowerem" w Białce Tatrzańskiej

W Białce Tatrzańskiej 20 października 2017 r. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Spisz - Podhale zorganizowała „Rajd z rowerem”.

Rajd odbył się w ramach mikroprojektu "Transgraniczna promocja tras turystycznych Podhala i Spisza" finansowanego ze środków UE oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry”.

Miłośnicy jazdy rowerowej spotkali się na placu dolnej stacji kolejki Kotelnicy Białczańskiej. Przez kilka godzin rywalizowali w zajęciach sprawnościowych i brali udział w zabawach i pokazach. Tradycyjnie odbył się przejazd rowerowy po trasach turystycznych promowanych w
ramach projektu. Na wszystkich rowerzystów, opiekunów oraz gości czekał ciepły poczęstunek oraz upominki. Każdy uczestnik, który ukończył rajd otrzymał pamiątkowy medal, praktyczną opaskę rowerową z logiem projektu oraz drobny upominek.

Dzięki Gospodarzom Gminy Bukowina Tatrzańska oraz parterom projektu Gminie Łapsze Niżne, Gminie Nowy Targ i Wielkiej Frankowej ze Słowacji przy pięknej słonecznej pogodzie uczestnicy spędzili aktywnie i radośnie październikowy dzień.

Zabezpieczenie logistyczne oraz animacje rowerowe zapewniła Pani Zofia Faron ZOMA - PROMO z Obidowej oraz rhSPORT CENTRUM NARCIARSTWA I SPORTU z Białki Tatrzańskiej. Nad bezpieczeństwem czuwali strażacy z OSP w Białce Tatrzańskiej.

Opracowanie: LGD Spisz - Podhale

Foto: Jarosław Haber

Galeria zdjęć "Rajdu rowerowego"

Android

Aplikacja mobilna Spisz i Podhale

Do pobrania ze sklepów
Google Play, App Store i Windows Store

iOS
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...