Rozrywka

Kompleks Narciarski Kotelnica Białczańska

Bukowina Tatrzańska

Największa na Podhalu i zarazem najlepsza stacja narciarska w Polsce, o czym świadczy zdobycie przez nią zaszczytnego tytułu Poland’s Best Ski Resort 2016. Na narciarzy czeka tu 9 kolei linowych i ponad 14 km tras zjazdowych, o zróżnicowanym stopniu trudności. Nie mają też powodu do narzekania użytkownicy biegówek. Mogą biegać po 4,5-kilometrowej, wyratrakowanej pętli. Poniżej - 300-metrowy snowpark dla amatorów jednej deski. I to wszystko z widokiem na ośnieżone Tatry i z karnetem, który jest honorowany także w innych białczańskich ośrodkach (Bania, Kaniówka, Litwinka)! Latem narciarze ustępują miejsca rowerzystom. Wprawdzie stoki narciarskie stają się najeżonymi „atrakcjami” trasami downhilowymi, czy typu monster cross, ale i klasyczny turysta, wywożąc rower koleją, znajdzie tu wiele łatwych i atrakcyjnych widokowo możliwości zjazdu.
Po atrakcjach narciarskich bądź rowerowych – relaks w Termach Bania! Bogata w minerały woda termalna, o temperaturze początkowej 72OC, podawana jest po schłodzeniu (34 - 38 OC) do basenów wewnętrznych i zewnętrznych.
Warto przyjechać do Białki w sierpniu na Festyn Białczański i wziąć udział w wyborach Cepra i Ceperki Roku, czy (dla bardziej ambitnych) Harnasia Roku.

Galeria

Android

Aplikacja mobilna Spisz i Podhale

Do pobrania ze sklepów
Google Play, App Store i Windows Store

iOS
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...