Gastronomia

Karczma Zadyma

Niedzica

Zapraszamy do klimatycznej restauracji w tradycyjnym stylu z doskonałym piwem spod samych Tatr. To również doskonałe jedzenie przyrządzane przez szefa kuchni i chleb wypiekany przez samych górali podobnie jak piwo. Piwo Zadyma to znakomity trunek produkowany w pierwszym na Podhalu browarze restauracyjnym w Szaflarach u podnóza gór.

Browar ten oferuje wszystkim miłośnikom tego złotego trunku naturalnie ważone o wyjątkowym smaku piwo, które zachwyci każdego smakosza. Nasza restauracja zlokalizowana w bardzo uroczym miejscu, urządzona w tradycyjnym stylu to nie tylko miejsce na rodzinny obiad i spotkanie z przyjaciółmi, ale również idealny lokal aby urządzić małą uroczystość rodzinną np. chrzciny czy urodziny. Dysponujemy również duża salą, gdzie od września do maja urządzimy dla Ciebie przyjęcie weselne na 180 osób. Na uwagę zasługują również liczne atrakcje, które zachęcają do dłuższego pobytu w tym miejscu.

Na naszych klientów czekają również uroki Zamku w Niedzicy czy możliwość odpoczynku nad zalewem. To idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Karczma Zadyma w Niedzicy znajduje się na terenie parku miniatur, który zapewnia szereg atrakcji dla dzieci jak i dorosłych. Pobyt w parku to doskonały pomysł na niedzielne popołudnie, a obiad czy inny posiłek w naszej karczmie będzie doskonałym zwieńczeniem wycieczki. A nigdzie jedzenie nie smakuje jak w Karczmie Zadyma.

Galeria

Android

Aplikacja mobilna Spisz i Podhale

Do pobrania ze sklepów
Google Play, App Store i Windows Store

iOS
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...